Nasze piwo

Świeże, niepasteryzowane, niefiltrowane piwo wyprodukowane w Naszym Browarze, rozlewane na miejscu. Warzone według oryginalnych bawarskich receptur, zgodnie z Bawarskim Prawem Czystości z 1516r.

Zgodnie z powyższym – Nasze piwo składa się z wody, słodu, chmielu i drożdży.

PILS

Osjann Pils – jest piwem typu Pilsner, dolnej fermentacji, produkowanym wyłącznie ze słodu pilzneńskiego. Jego charakterystyczną barwą jest delikatny słomkowy kolor. Tradycyjny smak pochodzi od klasycznej metody zacierania, a intensywna goryczka to zasługa szlachetnych olejków chmielowych. Osjann Pils jest piwem klasycznym niepasteryzowanym z lekką nutą goryczki, o niebagatelnym aromacie.

zaw. 12,5% ext.

LAGER

Osjann Lager jest piwem typu Pilsner, dolnej fermentacji, produkowanym ze słodu pilzneńskiego. Jego charakterystyczną barwą jest złocisty kolor. Połączenie słodów w procesie warzenia charakteryzuje się łagodnym smakiem oraz lekką wyrównaną goryczką. Osjann Lager jest piwem klasycznym niefiltrowanym, niepasteryzowanym z aromatycznym bukietem chmielu.

zaw. 12,3% ext.

BURSZTYNOWE

Osjann Bursztynowe to Nasz Dunkel. Jest piwem dolnej fermentacji. Zawiera trzy rodzaje słodu, w tym jeden słód palony, co nadaje piwu ciekawy smak a w połączeniu z chmielem doskonałą, przyjemną goryczkę. Osjann Bursztynowe jest piwem ciemniejszym w kolorze bursztynu. Niefiltrowany, niepasteryzowany.

zaw. 12,5% ext.


PSZENICZNE

Osjann Weizen – inaczej Pszeniczne, jest piwem typu Hefe Weizen, górnej fermentacji, produkowane z czterech słodów. Charakteryzuje się intensywnym ciemnozłotym kolorem. Osjann Pszeniczne jest jest piwem niefiltrowanym, niepasteryzowanym, naturalnie mętnym. Delikatny w smaku z nutami bananów i goźdźików, dobrze zrównoważony.

zaw. 16% ext.